Biz Kimiz?

 

7.000 m² modern üretim alanına sahip işletmesiyle 1982 yılından beri Makina sektörünün en köklü firmalarından biri olan PAMUKKALE MAKİNA geniş tecrübesiyle başta Endüstriyel Kuruyemiş ve Kahve Makinaları ve Ekipmanları olmak üzere Cips Üretim Hatları, Ekmek ve Meyve Kurutma, Kurutulmuş gıdaları işleme için her türlü Endüstriyel Ekipman, Silo ve Kazan imalatını gerçekleştirmektedir.

Kuruyemiş sektörü için paletli tip fırınları, kuruyemiş eleme, tuzlama makinalarının imalatı ile seleksiyon hatları ve kurutma fırınlarının imalatın da gelişen ve değişen teknolojisi ile her geçen gün artan bir ivme ile yapmaktadır. Leblebi imalat hatları, Kuruyemiş kavurma hatları, Soslu ürünler imalat tesisleri ve Cips üretim tesisleri anahtar teslimi yapılmaktadır. Meyve kurutma makinaları imalatı, öncelik teşkil eden imalatlarımız arasındadır. Ayrıca susam işleme ekipmanları helva ve lokum sektörü için verdiğimiz hizmetlerin arasındadır. Her türlü paslanmaz kazan, tank imalatı da yapılmaktadır ve bunlar PAMUKKALE MAKİNA bünyesinde imalatı sürdürülen ürün gruplarından yalnızca birkaçıdır. Seçme Bantları, Elevatörler, Eleme sistemleri, Toz depoları Leblebi kızartma makinaları, Beyaz kabak çekirdeği makinası, Çeşitli tiplerde draje makinaları üretimini de gerçekleştirilmektedir.

Müşteri memnuniyetini bir öncelik olarak görüp, tüm ürünlerimizin yenileme ve bakım-onarımlarını eksiksiz ve mümkün olan en kısa süre içerisinde deneyimli kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Her tür teknik tip Kuruyemiş Fırınları imalatı için gerekli olan ekipman ve üretim hattını realize ederek, farklı bir yapılanma arasında yer almaktayız. Mevcut kapasitesini uzmanlaşmış olduğu imalatlarını yenileyerek ve ilerleterek geliştiren PAMUKKALE KURUYEMİŞ MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ daima en iyisi ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Uluslararası standartların öngördüğü doğrultuda endüstriyel makina üretimi yapan ve kalitesini sertifikalandıran PAMUKKALE MAKİNA Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’da birçok farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Amacımız; edindiğimiz deneyim, kazandığımız bilgi birikimi, sahip olduğumuz modern üretim teknolojisi ve devam eden yatırımlarımızla, en kaliteli, en ekonomik ürünleri dünyayla eş zamanlı olarak sektörün kullanımına sunmaya devam edebilmektir.